Portal turystyczny miasta Ustka - noclegi, atrakcje, galerie...

Dom letniskowy Magador - Rowy

dom-letniskowy-rowy.jpg
Dane kontaktowe
Ulica Wczasowa 9 B
Miasto 76-212 Rowy
Strona internetowa
Telefon 601 729 889
Podstawowe informacje
Kategoria Pensjonaty
Noclegi całoroczne
Pokoje 1 - osobowy
2 - osobowe
3 - osobowe
4 - osobowe i więcej
Liczba pokoi 25
Cena za osobę od 30 zł do 50 zł

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w domu letniskowym Magador w Rowach.

Oferujemy Państwu komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje dwu-, trzy-, cztero- oraz pięcioosobowe. Pokoje posiadają osobne łazienki, a część z nich także własne aneksy kuchenne, jedynie na drugim piętrze kuchnia jest ogólnodostępna.

Na parterze znajdują się całkowicie niezależne apartamenty z osobnymi wejściami. W każdym z pokoi mieszczą się wszelkie niezbędne sprzęty, w tym telewizor, a także4 sprzęty do plażowania – parawan i leżaki.

W dużym ogrodzie, na terenie posesji, mieści się grill oraz miejsce na rozpalenia ogniska. Najmłodsi wczasowicze chętnie skorzystają z placu zabaw, który jest monitorowany, aby zapewnić Państwa pociechom bezpieczeństwo.

Za ogrodzeniem ośrodka znajduje się miejsce parkingowe dla naszych gości. Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnego łącza Wi-Fi.

Bardzo serdecznie zapraszamy do Rowów – miejsca dla całych rodzin. Z jednej strony cichego i spokojnego, położonego przy Słowińskim Parku Narodowym oraz jeziorze Gardno, a z drugiej strony tętniącego wakacyjnym życiem. Gwarantujemy, że odpoczynek w domu letniskowym Magador w Rowach będą Państwo wspominać przez długie lata!