Portal turystyczny miasta Ustka - noclegi, atrakcje, galerie...

Villa Banita

2wyrkoodprogu-[640x480].jpg
Dane kontaktowe
Ulica Tetmajera 13
Miasto 76-270 Ustka
Strona internetowa
Telefon +48598145901
Telefon komórkowy +48784788963
Podstawowe informacje
Kategoria Pensjonaty
Noclegi całoroczne
Pokoje 1 - osobowy
2 - osobowe
3 - osobowe
4 - osobowe i więcej
Liczba pokoi 8
Miejsc 28
Cena za osobę od 25 zł do 80 zł

W swojej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2n(w tym oferta pokoi do pojedynczego wykorzystania), 3 osobowe , dwupokojowe studio z indywidualnym dostępem do balkonu, domek turystyczny oraz oddzielne mieszkanie z łazienkami i czystymi, pachnącymi świeżością ręcznikami

Do dyspozycji gości jest czajnik bezprzewodowy w każdym pokoju, kuchnia ogólnodostępna z potrzebnymi urządzeniami takimi jak lodówka, kuchenka elektryczna i mikrofalowa, toster oraz naczyniami kuchennymi, grill ogrodowy, meble ogrodowe i leżaki plażowe.

Nasze pokoje są tworzone z myślą o funkcjonalności i komforcie osób w nich przebywających. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem na terenie posesji, oraz garażem, który udostępniamy odpłatnie po wcześniejszej rezerwacji.

Do morza jest około 1000 metrów a droga wiedzie przez malowniczy, sosnowy las, który otacza osiedle willowe, natomiast zagajnik brzozowy przylega bezpośrednio do posesji. Okolica jest cicha, nastrajająca do romantycznych spacerów, biesiadnych spotkań a przede wszystkim odpoczynku i relaksu. Miła atmosfera dopełnia całości jeżeli chodzi przeżycia w tak ważnym okresie, jakim jest odpoczynek, relaks nad morzem.

Formularz kontaktowy