Portal turystyczny miasta Ustka - noclegi, atrakcje, galerie...

Pokoje goscinne 'U Gosi'

obraz18.jpg
Dane kontaktowe
Ulica Norwida 27
Miasto 76-270 Przewłoka
Telefon komórkowy 691218868
Podstawowe informacje
Kategoria Kwatery - Pokoje
Noclegi sezon letni
Pokoje 3 - osobowe
4 - osobowe i więcej
Liczba pokoi 6
Miejsc 21
Cena za osobę od 25 zł do 50 zł

Wypoczynek w cichej malowniczej okolicy dla całej rodziny, par i osób samotnych. Stołówki w odległości 50-70 m z całodziennym wyżywieniem. Bezpłatne miejsca parkingowe. Wokół domu duzy trawnik, plac zabaw dla dzieci starszych i młodszych (piaskownica i malutka zjeżdżalnia) i duza trampolina na terenie ogrodzonym, bezpiecznym dla dzieci. Zadaszona altanka ze ściankami z trzech stron, wyposażona w stół i ławki, a tuz obok grill i miejsce na ognisko.

W każdym pokoju czajnik elektryczny, żelazko, TV, internet bezprzewodowy, pościel, parawan, koc i maty plażowe.

Sklep spożywczy na miejscu.

Odległość do morza - 15minut droga niedostępną dla samochodów, prowadząca przez łąkę i las, a jednocześnie szeroka, którą bez problemów można przebyć np z wózkiem dziecięcym. Prowadzi ona do pięknej piaszczystej plaży, na krańcach Ustki.Można tez wybrać drogę asfaltowa wiodącą przez miasto i dojechać do plaży położonej bezpośrednio przy porcie i promenadzie.

Latem można odbyć rejs jednym z trzech statków pirackich (na niektórych organizowane są dyskoteki wieczorami) lub kutrem rybackim (również rejsy wędkarskie-nocne), a takze poplynac na Bornholm. Jest to wyjątkowa wyprawa pozwalająca zapoznać się z historią, środowiskiem tej pięknej wysepki.

Tuz przy osiedlu przebiega trasa rowerowa 'Szlak Zwiniętych Torów'. Mozna również udać się na wycieczkę w miejsca, gdzie ulokowano bunkry z czasów II Wojny Światowej jak również zobaczyć część molo wybudowanego za czasów, kiedy Ustka należała do Niemiec i miała się stać największym portem po tej stronie Morza Bałtyckiego.

Latem organizowane sa imprezy rożnego rodzaju. Więcej na temat imprez i terminów można dowiedzieć się na stronie http://www.ustka.pl/new/index.php?fp=kalendarz.

REGULAMIN

1. Rezerwacja pokoju następuje po wpłaceniu przez gości ustalonej telefonicznie kwoty zaliczki. Wplata przekazem pocztowym na adres domu lub na konto bankowe 'U Gosi' nr 73154010982008557150470001, z podaniem ilości osób i terminu pobytu. Należność za cały okres pobytu musi być uregulowana w dniu przyjazdu.
2. W przypadku odwołania przyjazdu lub skrócenia okresu pobytu z przyczyn niezależnych od właścicieli domu wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
3. Cisza nocna obowiązuje od 22 do 6 rano.
4. Właściciele domu nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy osobiste gosci.
5. Parking przy domu nie jest parkingiem strzeżonym, właściciele domu nie ponoszą odpowiedzialności za samochody gości.
6. Goscie odwiedzający nasz dom mogą korzystać z trampoliny, placu zabaw i wszystkich urządzeń na własna odpowiedzialność.
6. Dzieci powinny przebywać pod stałą opieka rodziców lub opiekunów, zwłaszcza w czasie zabawy na placu zabaw i trampolinie.
7. W całym budynku obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA.

REZERWACJA POKOJU NASTĘPUJE PO WPŁACENIU PRZEZ GOŚCI USTALONEJ TELEFONICZNIE KWOTY ZALICZKI. WPLATA PRZEKAZEM POCZTOWYM NA ADRES DOMU LUB NA KONTO BANKOWE: 'U GOSI' NR 73154010982008557150470001, Z PODANIEM ILOŚCI OSÓB I TERMINU POBYTU.

REZERWACJA NOCLEGÓW W NASZYM DOMU JEST JEDNOZNACZNA Z AKCEPTACJA REGULAMINU.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DOJAZDU SAMOCHODEM OD STRONY SŁUPSKA.

Tuz za wjazdem do Ustki należy skręcić w prawo w ulice Dunina. Przejechać prosto aż do skrzyżowania z ulica Grunwaldzka, przez które to skrzyżowanie przejeżdżamy prosto, wjeżdżając w ulice Grota-Roweckiego. Jest to nowo powstała ulica przebiegająca pomiędzy domami jednorodzinnymi. Przejechać ta ulica prosto, a po przejechaniu ronda skręcić w pierwsza ulice w prawo. Bedzie to ulica Słowackiego, zbudowana z kostki brukowej, biegnąca lekko pod górkę. Po wjechaniu w głąb ulicy skręcić w pierwsza uliczkę w prawo. Nasz dom jest pierwszy od skrzyżowania, a na parterze znajduje się sklep spożywczy.

Życzymy spokojnej podróży.

Formularz kontaktowy