Portal turystyczny miasta Ustka - noclegi, atrakcje, galerie...

apartamenty z

dsc_8596.jpg
Dane kontaktowe
Ulica Grota-Roweckiego 23
Miasto 76-270 Ustka
Telefon komórkowy 698 73 98 55
Podstawowe informacje
Kategoria Apartamenty
Noclegi całoroczne
Pokoje 2 - osobowe
3 - osobowe
4 - osobowe i więcej
Liczba pokoi 4
Miejsc 16
Cena za osobę od 50 zł do 80 zł

Kameralny dom wakacyjny z 2010r. położony jest w cichej wypoczynkowej części wschodniej Ustki w pobliżu lasu, ok. 15-20 minut spacerem do morza.

Przygotowaliśmy 4 jednopokojowe apartamenty z łazienkami i aneksami. Bardzo dobre i komfortowe wyposażenie gwarantują udany pobyt nawet podczas niepogody. Liczne udogodnienia dla dzieci, Wi-Fi oraz internet przewodowy, suszarki stacjonarne do włosów, ręczniki, wyposażenie na plażę, żelazko i deska do prasowania, w łazienkach grzałki na kaloryferach poza sezonem grzewczym, gwarantujące zawsze suche ręczniki- rzecz niebagatelna w morskim, wilgotnym klimacie.

Dodatkowy atut to duży-ok. 600m kw. teren rekreacyjny z widokiem otwartym na łąkę i las, gdzie w niekrępujący sposób można leżakowac, grillowac i oddac się błogiemu lenistwu z filiżanką kawy czy wakacyjną książką, nie przeszkadzając innym Gościom. Ponieważ dbamy o czyste powietrze w naszym domu i pokojach, przygotowaliśmy siedzące miejsca przed domem dla Gości palących.

Duży parking na posesji daje możliwośc bezkolizyjnych wyjazdów Gościom zwiedzającym okolice, co podnosi komfort i niezależnosc.

Serdecznie zapraszamy.

Formularz kontaktowy