Portal turystyczny miasta Ustka - noclegi, atrakcje, galerie...

Studio - Apartamenty Ustka. Apartament Przystań

dsc_0017-1.jpg
Dane kontaktowe
Ulica Mickiewicza 2
Miasto 76-270 Ustka
Strona internetowa
Telefon komórkowy 503053114
Podstawowe informacje
Kategoria Apartamenty
Noclegi całoroczne
Pokoje 1 - osobowy
2 - osobowe
3 - osobowe
4 - osobowe i więcej
Liczba pokoi 7
Miejsc 14
Cena za osobę od 30 zł do 60 zł

Apartament Przystań jest największym z trzech mieszkań, które wynajmujemy turystom przyjeżdżającym do Ustki. Jest to obiekt działający przez cały rok. Przystań - to duże, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na każdym z poziomów - czyli łącznie aż 120m2. Może w nim wygodnie wypoczywać nawet sześć osób.Posiada w pełni wyposażoną kuchnię z płytą ceramiczną i piekarnikiem oraz okapem kuchennym, umożliwiającą samodzielne przyrządzanie posiłków. W mieszkaniu jest też pralka, która przydaje się szczególnie rodzinom z małymi dziećmi podczas dłuższych pobytów. W łazience znajduje się duża, narożna wanna. Mieszkanie wyposażone jest również w duży telewizor LCD z modułem internetowym oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na zadaszonym balkonie stoją dwa krzesła i stolik co umożliwia wypicie kawy na świeżym powietrzu lub wypalenie papierosa nawet w czasie deszczu (mieszkanie jest przeznaczone dla osób niepalących).

Apartament znajduje się w niewielkim budynku, który jest bardzo atrakcyjnie położony, w niewielkiej odległości od Uzdrowiska Ustka (100m) oraz promenady (150m) i plaży (200m).

Zapraszamy Państwa do Ustki i do Apartamentu Przystań - jednego z trzech mieszkań wynajmowanych przez "STUDIO - Apartamenty Ustka".

Formularz kontaktowy